1 icon

Misja poradni

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna świadczy usługi na rzecz dziecka poprzez oddziaływanie na niego samego a także na jego środowisko (rodzinę, szkołę, rówieśników).

2 icon

Nasz zespół

Jesteśmy placówką publiczną, która udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej dzieciom, rodzicom, nauczycielom.

3 icon

Galeria zdjęć

Celem poradni jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów i nauczycieli w rozwiązywaniu trudności wychowawczych i dydaktycznych.

Głowno, dn. 14.04.2020 r.

Informujemy, że zgodnie z decyzją Starosty Zgierskiego wydaną na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), planowe zajęcia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Głownie zostają zawieszone do odwołania.

 Rodzice, opiekunowie, uczniowie

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego, nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem.

Specjaliści Poradni pozostają w gotowości do udzielania wsparcia, konsultacji 
i pomocy w formie mailowej i telefonicznej oraz osobistej w sytuacjach kryzysowych.

  • Konsultacje telefoniczne: 42 719 07 67
  • Konsultacje mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wszystkie prawa zastrzeżone przez poradnia psychologiczno-pedagogiczna
STRONĘ ZAPROJEKTOWAŁA I WYKONAŁA FIRMA SERVPARK