1 icon

Misja poradni

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna świadczy usługi na rzecz dziecka poprzez oddziaływanie na niego samego a także na jego środowisko (rodzinę, szkołę, rówieśników).

2 icon

Nasz zespół

Jesteśmy placówką publiczną, która udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej dzieciom, rodzicom, nauczycielom.

3 icon

Galeria zdjęć

Celem poradni jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów i nauczycieli w rozwiązywaniu trudności wychowawczych i dydaktycznych.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Głownie świadczy bezpłatną pomoc logopedyczną dla dzieci i młodzieży.

Realizujemy następujące działania:

  • diagnozę logopedyczną;
  • terapię logopedyczną zaburzeń mowy i komunikacji skierowaną do dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, z całościowymi zaburzeniami rozwoju, z niepełnosprawnością intelektualną, jąkaniem;
  • profilaktykę logopedyczną:
  • przesiewowe badania logopedyczne umożliwiające wyodrębnienie dzieci z grup ryzyka występowania zaburzeń mowy,
  • przesiewowe badania Platformą Badań Zmysłów, pozwalające wykryć zaburzenia wzroku, słuchu i mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  • konsultacje dla rodziców i nauczycieli ( także w formie on-line) wzmacniające proces terapeutyczny dzieci.

Dysponujemy gabinetem bogato wyposażonym w pomoce terapeutyczne, gry edukacyjne, programy multimedialne. Dzięki temu  efekty terapii są lepsze i pojawiają się szybciej. Proces terapii ma formę zabawy, co  zachęca dzieci do ćwiczeń i aktywności.

Zapraszamy do kontaktu:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

95-015 Głowno, ul. Kościuszki 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 42 719 07 67

wszystkie prawa zastrzeżone przez poradnia psychologiczno-pedagogiczna
STRONĘ ZAPROJEKTOWAŁA I WYKONAŁA FIRMA SERVPARK