1 icon

Misja poradni

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna świadczy usługi na rzecz dziecka poprzez oddziaływanie na niego samego a także na jego środowisko (rodzinę, szkołę, rówieśników).

2 icon

Nasz zespół

Jesteśmy placówką publiczną, która udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej dzieciom, rodzicom, nauczycielom.

3 icon

Galeria zdjęć

Celem poradni jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów i nauczycieli w rozwiązywaniu trudności wychowawczych i dydaktycznych.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Głownie Zaprasza

rodziców, dzieci i nauczycieli do udziału w Dniach Otwartych pt. „Słowa Mają Moc- dajemy dzieciom skrzydła”, podczas których będzie można skorzystać z pomocy psychologicznej, pedagogicznej oraz logopedycznej. W czasie pięciu dni (27.09.2021 r.- 01.10.2021 r.) zostaną zaprezentowane programy realizowane na terenie naszej Poradni, których celem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i rozwojowych dzieci i młodzieży oraz wsparcie i wzmocnienie rodzin.

 Zgłoszenia na poniższe formy zajęć przyjmowane będą do 24 września br.

  • Tel. 42 719 07 67
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Głownie, 
    ul. Kościuszki 10

Program Dni Otwartych - < link

wszystkie prawa zastrzeżone przez poradnia psychologiczno-pedagogiczna
STRONĘ ZAPROJEKTOWAŁA I WYKONAŁA FIRMA SERVPARK